in

Zostań restauratorem i stwórz kultowe miejsce spotkań

Własna restauracja to idealny pomysł na ciekawy biznes, szczególnie dzisiaj. Przyzwyczajenia Polaków zmieniają się – bardzo chętnie umawiamy się ze znajomymi w kawiarniach czy restauracjach, czasami także bywamy tam sami z gazetą czy książką. Umiejętnie zbudowana marka przyniesie Ci nie tylko zysk, ale również wiele satysfakcji i zadowolonych klientów. Od czego zacząć?

Miejsce ma znaczenie

Odpowiednia lokalizacja jest połową sukcesu, szczególnie w dużych miastach. Musimy dobrze przemyśleć sprawę miejsca dla kawiarni czy restauracji, gdyż także od tego będzie zależeć popularność tego miejsca. Bliskość starych rynków czy centrów miast to oczywiście spory splendor i łatwość w odnalezieniu naszego lokalu, jednak musimy też liczyć się z wysokimi cenami za wynajem. W grę wchodzi także spory hałas, gwar oraz problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Gdzie się zaopatrywać?

Chcąc zapewnić swoim gościom najlepszej jakości produkty warto nawiązać współpracę ze sprawdzonymi dostawcami. Wysokiej klasy hurtownie zapewnią nam nie tylko warzyw i owoce najwyższej klasy (nierzadko z lokalnych rynków), ale także doskonałe ziarna kawowe, pieczywo, wyroby cukiernicze czy też półprodukty

Wejdź na http://savpol.pl i zapoznaj się z ofertą dostawcy sprzętu i produktów spożywczych dla gastronomii

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Zdrowe przekąski w zasięgu ręki!

Gwiazdy na czerwonym dywanie w szczytnym celu. Kto zadał szyku? [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na czerwonym dywanie w szczytnym celu. Kto zadał szyku? [DUŻO ZDJĘĆ]