in

Zdrowe przekąski w zasięgu ręki!

Każdego dnia na naszym talerzu powinny lądową produkty wysokiej jakości w jak najmniejszym stopniu przetworzone. Wśród najbardziej pożądanych wymienia się surowe warzyw i owoce, ciemne pieczywo, ryby. Spożywając na co dzień takie jedzenie dostarczamy do organizmu niezbędne składniki odżywcze. Co jednak zrobić, kiedy kusi nas na coś słodkiego?

Domowe wypieki pełne zdrowia

Najprostszym sposobem na zaspokojenie potrzeby cukru jest oczywiście kupno batonika czy czekolady. Działając w ten sposób jednak szybko narazimy się na możliwość wzrostu wagi czy rozwoju próchnicy. Jeśli chcemy dbać o zdrowie, jednocześnie nie odmawiając sobie przyjemności jedzenia, warto postawić na zdrowe, domowe wypieki. Jakie?

Ciasta i ciasteczka również mogą być zdrowe!

Pieczenie w domu to prawdziwa przyjemność – szczególnie, kiedy słodkimi wypiekami pragniemy podzielić się z bliskimi. Najlepszym sposobem na zdrowe przekąski są właśnie ciasta i ciasteczka tworzone wg nowoczesnych receptur, z użyciem bezglutenowych mąk czy naturalnych produktów słodzących (np. miód czy syrop z agawy). Stosując różnorodne, naturalne zamienniki możemy także zaproponować nasze wypieki osobom z nietolerancjami pokarmowymi.

Po akcesoria i dekoracje cukiernicze zajrzyj na stronę https://www.sklep.savpol.pl

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Zeberka.pl Bella Thorne zaliczyła wpadkę! Miało być ładnie, a wyszło śmiesznie…

Zeberka.pl Bella Thorne zaliczyła wpadkę! Miało być ładnie, a wyszło śmiesznie…

Zostań restauratorem i stwórz kultowe miejsce spotkań