in

Jak dbać o intymność w związku?

 

W związku dwojga ludzi bardzo ważną rolę odgrywa intymność. Pęd dzisiejszego życia bardzo często powoduje, że nie mamy czasu na budowanie właściwych relacji ze swoim partnerem. Intymność w związku obejmuje nie tylko kwestie bliskości fizycznej. Intymność w związku to przede wszystkim zaangażowanie emocjonalne oraz dojrzałość erotyczna.

Intymność w związku – klucz do sukcesu

Intymność w związku jest zaangażowanym rodzajem bliskości, który pojawia się w relacji z partnerem po uprzedniej budowie sfery związanej tylko z namiętnością. Kiedy cielesność schodzi już na drugi plan, tworzy się więź duchowa i emocjonalna, która w połączeniu z namiętnością prowadzi do bardzo silnej więzi, podsycając ogień uczucia. Zaspokajanie własnych potrzeb z drugą osobą będzie w pełni prawdziwe i pewne, kiedy zaufanie sięgnie zenitu. Rozumienie potrzeb partnera jest równie ważne przy intymności w związku. Sfera seksualna przestała już być tematem tabu, stając się polem do rozważań oraz mówieniu wprost czego pragniemy i oczekujemy.

Intymność w związku okiem kobiety

Intymność w związku z perspektywy kobiety, skupiona jest przede wszystkim na emocjach, jakie oczekują one od swoich partnerów. Są to przede wszystkim pragnienie bliskości, opiekuńczość, troska, empatia oraz poczucie bezpieczeństwa. Kobiety bardzo angażują się w relacje ze swoim partnerem, dbając o niego. Są gotowe do niesienia mu pomocy, oczekując wzajemności w okazywaniu miłości, oddaniu i wsparciu. Ponieważ intymność w związku wymaga cierpliwości oraz otwartości jest kwestią istotną w każdej poważniejszej relacji. Idealna intymność w związku jest złożonym procesem, w którym najważniejsze jest zaufanie obojga partnerów, zaufanie i miłość, które razem zebrane, tworzą bliskość cielesną oraz duchową.

Wejdź na http://skarbyafrodyty.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą strojów erotycznych

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Kurdej-Szatan chowa córkę przed paparazzi

Kurdej-Szatan chowa córkę przed paparazzi

Olivier Janiak o rodzicielstwie: Te pierwsze parę miesięcy to był koszmar, chodziliśmy na rzęsach!

Olivier Janiak o rodzicielstwie: Te pierwsze parę miesięcy to był koszmar, chodziliśmy na rzęsach!