in

Hostessy – poznaj profil wymarzonej kandydatki do tej pracy

Dla większości z nas hostessy t wyłącznie ładne buzie i konieczność uśmiechania się do potencjalnych klientów, zachwalanie produktów danej firmy. Dzisiaj w agencjach modelek i hostess wymaga się znacznie więcej. Kandydatka na hostessę musi odznaczać się konkretnymi, pożądanymi cechami, które mogą zaważyć na sukcesie w tej branży. Jakie to cechy?

Miły dla oka wygląd

Faktem jest, że hostessa ma być widoczna i przyciągać wzrok – do tego potrzebna jest proporcjonalna sylwetka, ładna buzia, zadbana skóra twarzy, eleganckie dłonie, białe zęby. Nie jest prawda, że hostessy mają mieć konkretny wzrost i wymiary modelki – praca w tej roli nie polega na pozowaniu. Ważne jest, aby hostess odznaczała się miłą aparycją.

Uroda to nie wszystko

Uroda to zdecydowanie nie wszystko – hostessa poza dobrym wyglądem musi również posiadać dar rozmawiania z ludźmi, zachęcania ich do kontaktu. Hostessa nie może się wstydzić czy krępować – jej zadaniem jest nawiązać kontakt. Zdecydowana większość agencji modelek wymaga również od zatrudnionych kobiet znajomości przynajmniej jednego języka obcego. Wiele profesjonalnych hostess wynajmowanych jest również w celu opieki nad specjalnymi gośćmi na evencie.

Wejdź na https://papilioagency.com i zapoznaj się z ofertą agencji hostess i modelek Papilio

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Anna Lewandowska otworzyła swoją kawiarnię! Gdzie?

Anna Lewandowska otworzyła swoją kawiarnię! Gdzie?

Jaka reklama w internecie jest skuteczna?