in

Dlaczego hotele nie akceptują psów?

Obecność zwierząt w hotelach jest dość trudnym tematem. Część gości chciałoby przebywać w nich wraz ze swoimi pupilami, których traktują jak członków rodziny. Innym natomiast towarzystwo zwierząt może przeszkadzać. Właściciele hoteli stoją więc nie tylko przed wyzwaniem, jakie oprogramowanie dla hoteli wdrożyć, jakie usługi oferować gościom, ale również czy pozwolić im przyjeżdżać do hoteli ze zwierzętami. Czy warto zapraszać gości z ich czwonorogami? Więcej na ten temat przeczytacie tu: https://www.chart.pl/news/zwierzeta-w-hotelu-tak-czy-nie/.

Zakaz wstępu dla psów?

Kłopotliwe dla niektórych gości wydają się szczególnie psy. Jedną z przyczyn zakazu przebywania z nimi w hotelach jest lekkomyślność właścicieli. Zdarza się, że pozwalają oni spać psom lub kotom na kocach, które przeznaczone są dla gości. Koce takie nie nadają się do późniejszego użytku, co wiąże się z dodatkowymi kosztami dla właścicieli. Mimo że oprogramowanie dla hoteli może podczas rezerwacji udzielać gościom informacji o zasadach wiążących się z obecnością psów w hotelu, właściciele często nie pilnują ich, więc zwierzęta biegają po hotelu bez opieki. Jest to nie tylko uciążliwe, ale również niebezpieczne dla innych gości. Na szczęście tak nieodpowiedzialni właściciele zwierząt znajdują się w mniejszości.

Dlaczego jest hotele nie akceptują psów?

Obawy związane z obecnością psów w hotelu wiążą się również z tym, że mogą one zniszczyć meble i rośliny znajdujące się w pokojach oraz poza nimi. Kolejnym argumentem za brakiem obecności psów w hotelach jest to, że właściciele nie dbają o ich czystość. Czasami zwierzęta biegają w deszczowy dzień przed hotelem, a następnie pozostawiają ślady ubłoconych łap na dywanie i pościeli w pokoju wynajmowanym przez właścicieli. Wątpliwości budzi również obecność psów na terenie hotelu poza budynkiem. Zdarza się, że znajdowane są odchody psów w piaskownicach przygotowanych dla dzieci, co jest zjawiskiem nieakceptowalnym. Problem z obecnością psów pojawia się również w pensjonatach agroturystycznych, w których obecne są inne zwierzęta. Psy mogą reagować agresywnie na znajdujące się w pobliżu kozy, owce, konie, krowy czy drób. Mogą one nie tylko gonić inne zwierzęta, ale także zaatakować je i wyrządzić im krzywdę.

Nie wszyscy hotelarze są przeciwko zwierzętom

Na szczęście coraz więcej hotelarzy i właścicieli pensjonatów otwiera się na gości posiadający zwierzęta. Oprogramowanie dla hoteli umożliwia rezerwację pobytu gościom wraz z ich pupilami. Umożliwienie właścicielom zwierząt pobytu w hotelu wraz z pupilami jest również sposobem hotelarzy na wyróżnienie się wśród konkurencji. Osoby posiadające zwierzęta na pewno chętniej wybiorą miejsce przyjazne czworonogom niż pensjonat lub hotel, które ich nie akceptują.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Ups! Meghan zaliczyła wpadkę?! Suknia księżnej przypadkowo pokazała… zbyt dużo?

Ups! Meghan zaliczyła wpadkę?! Suknia księżnej przypadkowo pokazała… zbyt dużo?

Powtórka eliminacji i problemy zdrowotne. Czy tym razem ktoś wrócił do Polski? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Powtórka eliminacji i problemy zdrowotne. Czy tym razem ktoś wrócił do Polski? [WIDEO+ZDJĘCIA]