in

Deszczownica prysznicowa jako stały element łazienki

 

Prysznic ceniony jest przez wiele osób i bardzo często zastępuje on tradycyjną wannę. Wybierany jest szczególnie przez osoby aktywne, nastawione na działanie. Pozwala w szybki i wygodny sposób się odświeżyć, działa pobudzająco i energetyzująco. Ale to również rozwiązanie doskonałe dla osób, których łazienka jest mała, a wymaga pomieszczenia różnych niezbędnych elementów, w tym również pralki. A jeśli prysznic, to koniecznie również deszczownica prysznicowa!

Deszczownica prysznicowa – jaki model wybrać?

Model deszczownicy prysznicowej najczęściej uzależniony jest od aranżacji łazienki i wielkości prysznica. Jeśli jesteśmy posiadaczami małej kabiny, to lepiej będzie, gdy postawimy na deszczownicę niewiele większą od zwykłej słuchawki. Natomiast jeśli nasz prysznic jest duży, a w dodatku pięknie zaakcentowany np. szklaną mozaiką od firmy Krzemień, to doskonale będzie się prezentowała duża i okazała deszczownica prysznicowa w kształcie kwadratu lub w kształcie pająka. Jeśli natomiast chodzi o montaż, to najczęściej wybiera się modele z podtynkowym systemem montowania. Wiele osób decyduje się również na zainstalowanie deszczownicy sufitowej, co daje unikatowy efekt.

 

Deszczownica prysznicowa – czy warto?

Deszczownica prysznicowa, czyli głowica o większych rozmiarach niż standardowa słuchawki, imituje deszcz. W ostatni czasie stała się niezwykle popularna i szturmem wdarła się do naszych łazienek. Czy to dobrze? Jedną z jej zalet jest oszczędność wody, na co zwracają uwagę producenci. Ale deszczownica prysznicowa zapewnia nam również chwile relaksu poprzez imitację delikatnego, wiosennego deszczyku bądź prawdziwie listopadowej ulewy. Jest zatem doskonałym masażerem naszym spiętych mięśni.

Wejdź na https://krzemien.com.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą produktów łazienkowych

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Małgorzata Rozenek da milion złotych temu, kto jest w stanie podważyć jej wiek

Małgorzata Rozenek da milion złotych temu, kto jest w stanie podważyć jej wiek

Arzu chce uznać Cennet za córkę! Co ona na to?

Arzu chce uznać Cennet za córkę! Co ona na to?